Wilson Learning

Witamy » SKILLS - Szkolenia » Wilson Learning

Wilson Learning

O Wilson Learning

Od 1965 Wilson Learning dostarcza rozwiązania w zakresie Human Performance Improvement dla ponad 2000 klientów w 40 krajach. Wilson Learning to specjaliści, którzy poprowadzą Cię do sukcesu poprzez inspirowanie i doskonalenie tego, co najcenniejsze – Twoich ludzi.

Coroczne rankingi TOP20 Training Industry oraz Selling Power – Top20 Sales Training Companies potwierdzają przynależność Wilson Learning do liderów branży szkoleniowej na świecie.

W roku 2014 Wilson Learning ponownie znalazł się czołówce firm szkoleniowych w kategoriach: Sales Training, Leadership Training, Workforce Developement.

         Sales Training     Workforce Development     Leadership Training     Selling Power


Poprawa efektywności poprzez doskonalenie ludzi jest pasją Wilson Learning. Pomagają w rozwijaniu umiejętności i odnajdywaniu w sobie entuzjazmu potrzebnego, by pracować efektywnie i by praca dawała zadowolenie.

W ciągu 40 lat istnienia na rynku Wilson Learning nauczył się bardzo ważnej rzeczy – efektywność pracowników ma kluczowe znaczenie dla efektywności firmy. Niezależnie od tego, czy zarządzają, inspirują, sprzedają, komunikują, czy wykonują inne zadania – właśnie oni wdrażają w życie strategie.

Prowokują do myślenia, angażowania się i... osiągania efektów.

Inspirujące treści

Pierwsze zaproponowane przez Wilson Learning rozwiązanie stawiało wyzwanie panującym wówczas przekonaniom. Podejście Wilson Learning promowało generowanie sprzedaży poprzez zaspokajanie potrzeb klienta. Obecnie, propagowane 40 lat temu, „Sprzedawanie poprzez doradzanie” (Councellor Selling) stało się standardem efektywnej sprzedaży. Także wiele innych rozwiązań z obszarów przywództwa, sprzedaży czy efektywności osobistej weszło na stałe do kanonu zachowań w firmach na całym świecie.

Wilson Learning proponuje podejście praktyczne. Uczestnicy szkoleń widzą bezpośrednie przełożenie proponowanych uniwersalnych treści (koncepcja doradcy, autentyczność w przewodzeniu, indywidualna elastyczność) na zastosowanie w praktyce. Wykorzystując różnorodne narzędzia i działania systemowe, specjaliści Wilson Learning potrafią przygotować rozwiązania dopasowane do potrzeb firm w każdym zakątku świata.

Skuteczny proces uczenia się

Wilson Learning zachęca uczestników do stawiania pytania „Dlaczego?”, do poszukiwania głębszego sensu w tym, czego uczą się i doświadczają w trakcie szkoleń.

Uczenie się przez „stawianie na głowie” – to podejście pozwala na łączenie nowych koncepcji ze światem realnym, na aplikowanie poznanych treści do świata biznesu.

Utalentowani, zaangażowani trenerzy

Wiloson Learning proponuje swoje rozwiązania dzięki międzynarodowej sieci utalentowanych trenerów i konsultantów.

Trenerzy i konsultanci przechodzą standaryzowany proces szkoleń i certyfikacji, tak by w każdym miejscu na świecie oferować usługi na jednolitym, wysokim poziomie. Dodatkowym atutem jest ich własne doświadczenie biznesowe, znajomość rynku i lokalnych uwarunkowań kulturowych. Dzięki nim proces uczenia się, przekładania wiedzy na praktykę, a co za tym idzie – zmiany, jest łatwiejszy, a klienci osiągają oczekiwane rezultaty.

Więcej informacji:
www.wilsonlearning.pl

www.wilsonlearning.com

Kontakt

KONTAKT: Tel. 61 666 05 94, E-mail:biuro@catmangroup.pl